Nová mapa Európy pre zariadenia Garmin

Spoločnosť Conan, s.r.o. s radosťou oznamuje, že v priebehu mesiaca február 2008 oficiálne uviedla na slovenský trh novú verziu mapových podkladov Európy - City Navigator Europe 2008.
Táto nová verzia je spätne kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré máju akúkoľvek verziu máp European City Select a European City Navigator. Nové mapové podklady sú dostupné v štyroch variantoch a cenách, ktoré sú rôzne pre jednotlivé typy zariadení. Podrobnosti o jednotlivých variantoch nájdete na stránkach www.garmin.sk. Na tejto stránke sa takisto nachádza aj „tabuľka kompatibility“, v ktorej sú uvedené typy navigačných zariadení značky Garmin a mapový podklad, ktorý je pre ten ktorý typ zariadenia optimálny.

Podrobná cestná mapa Európy CN Europe 2008 poskytuje detailné pokrytie 33 krajín európskeho kontinentu: Andorra, Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia, Vatikán.

Ďalších sedem krajín je zmapovaných s pokrytím hlavných ciest. Sú to: Albánsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Moldavsko, Srbsko a Ukrajina.

Sumárne, najnovšia mapa od producentov máp firmy NAVTEQ obsahuje takmer 8 miliónov kilometrov cestnej siete a približne 1,5 milióna bodov záujmu. (POI – Point of Interest, reštaurácie, hotely, čerpacie stanice, parkoviská, banky, bankomaty, obchody, nemocnice...)

City Navigator Europe 2008 je spoľahlivé mapové riešenie pre všetkých mobilných, riadiacich a predajných profesionálov, ktorí hľadajú maximálne aktuálne mapové podklady. Ponúka mapový softvér pre precíznu navigáciu po križovatkách s hlasovým navádzaním v slovenskom jazyku k tisíckam destinácií a adresám na Slovensku i v Európe.