Grafické štúdio „Shay"

grafické štúdioGrafické štúdio „Shay" vzniklo len nedávno, no však naša stránka je už teraz veľmi bohatá na nápady rozdelené do mnohých kategórií, tak aby uspokojili aj tých najnáročnejších z Vás.

 

 

Rodiny a aj firmy si určite prídu na svoje. Nízske ceny, vysoká kvalita, rýchla služba a predovšetkým vzájomná spolupráca pre dosiahnutie najefektívnejšieho výsledku, ktorý Vám do konca ušetrí čas strávený cestovaním do grafického štúdia a vysadávanie pri grafikovi. Pokiaľ si nevyberiete z našej hotovej ponuky, kedykoľvek Vám radi navrhneme dizajn podľa Vašich predstáv. V inom prípade stačí zaslať na našu e-mailovú adresu číslo návrhu, text, fotografie, logo alebo kontakty, ku ktorým Váš zvolený dizajn prispôsobíme.

 

Pre firmy: Firmy si môžu vybrať zo širokej ponuky vizitiek a logotypov. Výhodou je, po zhotovení vizitky alebo loga priame prepojenie na Vašu stránku, pokiaľ budete súhlasiť, a tým si vytvoríte bezplatnú reklamu na našej stránke. V kategórii „logotypov" si môžete vybrať, alebo aspoň urobiť predstavu, ako by malo Vaše logo vyzerať. Všetky návrhy logotypov sú v čierno-bielej verzii, pretože teóriou je, ..." pokiaľ logo vyzerá dobre v tejto kombinácii farieb, určite bude vyzerať dobre aj vo farebnej verzii"...Obchodom predávajúcim napr. obuv, hračky, doplnky, atď. radi vyhovieme aj s fotografovaním tovaru, a zároveň ho upravíme na leták, katalóg, alebo iný druh propagácie. V ponuke sú aj už navrhnuté pozadia, letáky, jedálne lístky,... Pod kategóriou „diplomy", nájdete rôzne druhy návrhov, ktoré môžeme prispôsobiť napr. ABSOLVOVAL/A alebo I. Miesto v ...Firmy, ktoré potrebujú k svojej práci pravidelne fotografie, ako graf. štúdiá, webdizajnéri, rekl. agentúry majú možnosť si vybrať z našej ponuky fotografií za nízske ceny. Vo všetkých ponukách sú samozrejmosťou aj rôzne akcie.

 

Pre rodiny: Rodiny a súkromné osoby si majú taktiež z čoho vybrať. Môžeme pre Vás, nascanovať staré roddinné fotografie, upraviť a uložiť ich na CD resp. DVD. Fotografie Vašich ratolestí môžu dopĺňať rôzne druhy dizajnov uverejnených na našej stránke. Nimi môžete urobiť radosť starým rodičom, príbuzným alebo sebe. Ak organizujete detskú narodeninovú párty hotové dizajny pozvánok z našej ponuky Vás možu inšpirovať k zaujímavým nápadom na ich oslávenie. K Novému roku sú samozrejmosťou kalendáre s fotografiami. Pre študentov sú vytvorené pohľadnice podľa druhu štúdia, ktoré ukončujú. Široký výber pohľadníc k narodeninám, k výročiu, k sviatkom, atď. Určite budete spokojní...

Andrea Hatiarová
Grafické štúdio "Shay" web: www.shay.sk
mail: studio@shay.sk
tel: 0918 504 154