udalosti

Grafické štúdio „Shay"

grafické štúdioGrafické štúdio „Shay" vzniklo len nedávno, no však naša stránka je už teraz veľmi bohatá na nápady rozdelené do mnohých kategórií, tak aby uspokojili aj tých najnáročnejších z Vás.

 

 

Rodiny a aj firmy si určite prídu na svoje. Nízske ceny, vysoká kvalita, rýchla služba a predovšetkým vzájomná spolupráca pre dosiahnutie najefektívnejšieho výsledku, ktorý Vám do konca ušetrí čas strávený cestovaním do grafického štúdia a vysadávanie pri grafikovi. Pokiaľ si nevyberiete z našej hotovej ponuky, kedykoľvek Vám radi navrhneme dizajn podľa Vašich predstáv. V inom prípade stačí zaslať na našu e-mailovú adresu číslo návrhu, text, fotografie, logo alebo kontakty, ku ktorým Váš zvolený dizajn prispôsobíme.

 

iMotion® LCD outdoor display

iMotion® LCD outdoor display


iMotion - patentovaná inovácia, predstavuje novú formu outdoorovej
reklamy a interaktívnej digitálnej video komunikácie.


iMotion® je kombinácia:
Displeju – full HD LCD, vysoké rozlíšenie, bezchybné zobrazenie na

Nová mapa Európy pre zariadenia Garmin

Spoločnosť Conan, s.r.o. s radosťou oznamuje, že v priebehu mesiaca február 2008 oficiálne uviedla na slovenský trh novú verziu mapových podkladov Európy - City Navigator Europe 2008.
Táto nová verzia je spätne kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré máju akúkoľvek verziu máp European City Select a European City Navigator. Nové mapové podklady sú dostupné v štyroch variantoch a cenách, ktoré sú rôzne pre jednotlivé typy zariadení. Podrobnosti o jednotlivých variantoch nájdete na stránkach www.garmin.sk. Na tejto stránke sa takisto nachádza aj „tabuľka kompatibility“, v ktorej sú uvedené typy navigačných zariadení značky Garmin a mapový podklad, ktorý je pre ten ktorý typ zariadenia optimálny.

O 5 minút 12 v neďelu s ĽS-HZDS

Hlavnými témami v prvej časti diskusnej relácie O 5 minút 12, ktorú Jednotka Slovenskej televízie odvysiela v nedeľu 17. februára 2008 o 11.55 h bude snaha ĽS-HZDS o zrušenie Špeciálneho súdu, neochota poslancov zúžiť si imunitu či spory okolo takzvaného infozákona. V prvej časti relácie o nich budú diskutovať minister spravodlivosti Štefan Harabin (nominant ĽS-HZDS) a jeho predchodkyňa vo funkcii, poslankyňa NR SR (SDKÚ-DS) Lucia Žitňanská.
V druhej časti relácie sa stretne minister zdravotníctva Ivan Valentovič (Smer-SD) s predsedníčkou poslaneckého klubu KDH Máriou Sabolovou. Hovoriť budú okrem iného i o hrozbe zániku malých nemocníc a o tom, či je povinnosť výmenných lístkov k lekárom - špecialistom šikanovaním pacientov. Dotknú sa aj hroziacej medzinárodnej arbitráže Slovenska zo strany súkromných zdravotných poisťovní, ktorým štát obmedzil podnikanie.

II. dôchodkového pilier stále aktuálny

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR reaguje na nepravdivé, skresľujúce a zavádzajúce informácie, ktoré sa čoraz častejšie objavujú v médiách v súvislosti s možnosťou zneužitia podpisu, ako aj ďalších údajov pri výstupe z II. dôchodkového piliera.

Syndikovať obsah